Efektiviteti i provuarPërbërja natyrore Rekomanduar nga nutricionistët
Porosit tani

A jeni gati të shihni në pasqyrë
trupin që keni ëndërruar prej kohësh?

Me KETO DIET të gjithë po humbin peshën!

  • Djegia e yndyrës së tepërt
  • Heq oreksin.
  • Jep energji

Vetëm sot!

50%zbritje
07
18
37
4990ALL
në vend të9980ALL

Çfarë duhet të konsumoni për të humbur peshë?Pranoni, ju shpesh e keni bërë këtë pyetje

Harroji të gjitha stereotipat rreth humbjes së peshës,
duke ju lejuar të hani gjithçka që dëshironi.

YndyrnatProteinatKarbohidratet

Nuk është më e nevojshme:

Numëroni kaloritë

Refuzoni karbohidratet

Yndyrë

Të hani dhe të humbisni peshë?Tani është e vërtetë me

Unë dua të humbas peshë

Si funksionon
dhe dieta ketogjene

Parimi i veprimit bazohet në aftësinë e trupit tonë për të marrëenergji jo vetëm nga karbohidratet, por edhe nga dhjami.

Dieta KETO e vë trupin në një gjendjenë të cilën trupipërdor yndyrën nënlëkurës dhe të rrezikshme të viscerës si burimin kryesor të energjisë.

KETOZ- është një proces natyror metabolik në të cilin trupi përdor yndyrën si burim energjie!

Trupat e ketonit janë baza e ,
prandaj të gjithë po humbasin peshëme këtë kompleks!

КЕТО DIETpërmbanketone mjedërqë janë plotësisht identike me ketonet që formohen në mëlçinë tonë. Zakonisht duhen 7-10 ditë për të arritur ketosis.

Ndryshe nga një dietë e rregullt me KETO, nuk do të duhet të hiqni dorë nga karbohidratetme КЕТО DIET dhe torturoni veten me një dietë të rreptë:vetëm një kapsulë КЕТО DIETdo ta zvogëlojë këtë kohë në 40-50 minuta, gjatë së cilës trupi do të zhvillojë një numër të mjaftueshëm të trupave keton dhe do të fillojë t'ishndërrojë qelizat e grumbulluara të yndyrës në energji.

Avantazhi kryesor i ketoneve të mjedrës është se ato hyjnë shpejt në fuqi.

- humbja ne menyre me komode e peshës për ata që duan të humbin peshë!

Pa aktivitet fizik

Pa ndjenjen e urise

Pa dëm për shëndetin

Unë dua të humbas peshë

Formula aktive e humbjes së peshës në
secilën kapsulë

Ketone nga mjedra

Veprimi i tyre është i ngjashëm me trupat ketone, te cilat i prodhon trupi vetë. Ato kthejne yndyrën në energji, pershpejtojne metabolizmin dhe ndalojne urine .

Beta sitosterol

Neutralizon efektet negative të karbohidrateve, pastron muret e enëve të gjakut nga kolesteroli, përmirëson sistemin imunitar, ngadalëson procesin e plakjes.

Koenzim Q10

Mungesa e Q10 është shkaku i obizitetit në pothuajse 100% të rasteve. Transformon yndyrnat dhe sheqerin në energji, rrit elasticitetin e lëkurës, duke parandaluar atë nga humbje e elasticitetin.

L-carnitine

Një substancë natyrore, vitamina të lidhur me grupin B. Normalizon proceset metabolike, përshpejton rigjenerimin e indeve, rregullon oreksin.

Bromelain

Një përbërës që gjendet në ananas dhe kivi që mundëson prishjen aktive të yndyrës viscerale, largon ujin e tepërt nga trupi.

Synephrine

Shkatërron qelizat yndyrore, siguron kullimin limfatik. Mundëson djegie të përshpejtuar të kalorive, rrit performancën dhe qëndrueshmërinë.

Mendimi i ekspertit për

КЕТО DIET është një mjet inovativ, qe ka si per qellim paresor te stimuloje procesin e kemozes ne tru per te eleminuar yndyrnat ne organizem

КЕТО DIETka një efekt qetësues, normalizon oreksin, rregullon hormonet dhe përshpejton metabolizmin, Që do të thotë që ju do të humbni peshë shpejt dhe në mënyrë efektive, pa rrezikun e kthimit të peshës përsëri - kjo thjesht përjashtohet.

Unë rekomandojkëtë ilaçi për këdo që synon të ndërpresë njëherë e përgjithmonë procesin e akumulimit të yndyrës dhe të akordojë trupin për të hequr qafe depozitat e urryera !

Euzhenia Stefanllari,
një dietologe me 30 vjet përvojë,

është një mjet inovativ që funksionon
që nga përdorimi i parë!

Studime klinike

Në vitin 2019, shkencëtarët në Institutin Kombëtar të Ushqyerjes kryen një studim të КЕТО DIETmbi një grup prej 274 vullnetarësh. Të gjithë morën ilaçin sipas udhëzimeve. Të dhënat e mëposhtme u morënnë fund të studimit:

99%
Përmirësimi i gjendjes se pergjithshme
94%
Ulja e oreksit
89%
Ulja e yndyrës
viscerale
92%
Ulja e yndyrës
nënlëkurore
97%
Ulja e ënjtjeve
provojeni vetë

e garantuar qe përmirëson
të gjithë treguesit shëndetësor

1Reduktimi dhe kontrolli i peshës
2Normalizimi i kolesterolit
3Rënie jo me nderhyrje kirurgjikale te stomakut
4Humbja e deshires për ushqime të dëmshme dhe të ëmbla
5Komfort psikologjik
6Reduktimi i ënjtjeve dhe djersitjes
7Rritja e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës
8Ndjenja e forcës, energjisë

Vlerësimet e klientëve

Jona, 35 vjeç

Për shumë vite kam luftuar pa sukses me mbipeshën, kam provuar shumë dieta dhe produkte për humbjen e peshës - të gjitha pa efekte. Mësova për КЕТО DIET pothuajse në momentin e dëshpërimit të plotë. Fillova ta marr pa shumë shpresë dhe isha shumë e befasuar kur u peshova një javë pas fillimit të kursit. Kjo është përkundër faktit se unë absolutisht nuk e rregullova dietën dhe nuk refuzova vetë asgjë! Unë vazhdova ta merrja sipas udhëzimeve dhe shpëtova nga 15 kilogram të tepërt në vetëm një muaj!

Bashkimi, 23 vjeç

Gjyshja ime më rriti dhe, si nipin me te dashur, me përkëdhelte vazhdimisht me pasta dhe ëmbëlsira. Si rezultat - 100 kg në moshën 18 vjeçare. Për të humbur peshë, fillova të shkoja në palestër, por masa e muskujve u shtua, dhe dhjami nuk iku askund. Atëherë trajneri më këshilloi që të provoj КЕТО DIET - rezultoi qe te gjithe ata bodybilders përdorin këtë mjet për te hequr dhjamin e tepert përpara konkursit. Dhe ky mjet vërtet funksionon! Shpëtova nga dhjami i tepërt, muskujt u bënë më të spikatur. Kam arritur një trup të përsosur falë këtij mjeti!

Brisilda, 29 vjeç

Pas shtatzënisë, u shëndosha 30 kilogram. E urreja veten, nuk mund ta shikoja në pasqyrë, por edhe të humbja peshë, gjithashtu, nuk funksionoi. Unë isha mbyllur në shtëpi me një fëmijë, dhe ishte shumë e vështirë të kufizohesha në ushqim, por nuk kisha kohë për palester. Pasi lexova në një revistë rreth КЕТО DIET. Për mua, ai u bë, mund të thotë dikush, shpresa e fundit. Dhe unë nuk u zhgënjeva me këtë mjet. Unë arrita të humb ato kilogramët te tepërta pa shumë përpjekje dhe kufizime ushqimore në vetëm dy muaj. Unë e rekomandoj atë për të gjithë, me të vërtetë funksionon!

- nuk do të duhet të ndryshoni stilin e jetës tuaj dhe
preferencat e shijes.

A jeni gati të shihni në pasqyrë
trupin që keni ëndërruar prej kohësh?

Me KETO DIET të gjithë po humbin peshën!

  • Djegia e yndyrës së tepërt
  • Heq oreksin.
  • Jep energji

Vetëm sot!

50%zbritje
07
18
37
4990ALL
në vend të9980ALL

Si punojmë ne

Beni një kërkesë në faqen tonë të internetit

Ne do t'ju telefonojme për të konfirmuar porosinë

Ne do të dorëzojmë porosinë tuaj me korrier në 3-7 ditë